«Лісова пісня» стала всесвітньою грою

Американська компанія Colabee Studios з Сієттла створила гру «Forest song». В її основі – один із найвідоміших творів Лесі Українки,  драма-феєрія «Лісова пісня», передає VIDIA.

У «Forest song» гравець перевтілюється у селянина, який має надзвчайну зустріч з Лісовим Духом. Їхній зв’язок відкриває гравцю зовсім інший світ, де у драматичному зіткненні сходяться надприродні сили лісу та світ людей, ідеться в описі до гри.

Щоб максимально правдиво відтворити культурні особливості «Лісової пісні», розробники вирушили в експедицію на Волинь, природа якої надихнула Лесю на створення драми.

«Місією нашого візиту було поглибити розуміння минулого, теперішнього та майбутнього людей, які проживають у цьому регіоні, а також провести зустрічі з експертами культури та пізнати цю традиційну культуру з перших вуст», – розповідають розробники. Деталі, які вдалося зібрати під час подорожі, увійшли до гри.

TheForestSon1

Colabee Studios – міжнародний колетив розробників ігор, який створили Діма Верьовка та Шон Вес. Вони також відомі як творці гри «Never Alone», що розкриває культуру однієї з корінних груп Аляски – інупіатів. Гру було відзначено премією BAFTA як найкращий дебют 2015 року.

У Colabee Studios вважають, що створюючи ігри на основі багатих культурних традицій різних народів, вони запрошують людей усього світу до пізнання чогось нового про самих себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company