МАСКарад «синіх галочок»

Українську твіттер-спільноту сколихнула новина: Twitter позбавлятиме «сині галочки» у тих, хто за них не платитиме. Здавалося б, що тут такого? Заплати за те, що раніше позначало верифіковані акаунти, й надалі роби дописи. Все б нічого, якби не політика власника компанії Ілона Маска.

На початку повномасштабного вторгнення росії Маск активно підтримував Україну, навіть допомагав з постачанням супутникової системи зв’язку «Starlink», яку й досі українські військові використовують для виконання бойових завдань. Але якоїсь миті його, здається, «перемкнуло» і він шокував Україну й світ дописом у Twitter про те, що східні території «хочуть бути з росією».

Реакція користувачів не забарилася: Маска підняли на сміх. Багато дописів мали приблизно однаковий зміст: ти, Ілоне, хоч і геній сучасності, але геть дурний.

Тож можна зрозуміти рішення українців, котрі мають блакитну верифікаційну галочку, не платити за неї, адже гроші підуть у кишеню Ілона. Мало хто з наших готовий платити людині, котра, зокрема, хотіла позбутися «тягара» оплати «Starlink» для українців. Простою мовою – він намагався зробити все, аби відхреститися від країни, яка захищає цивілізацію від варварів. Українська блогерка, благодійниця «Фонду Сергія Притули» Меланія Подоляк назвала «синю галочку» «пережитком минулого».

Українців і в цьому підтримують знані світом люди. Зокрема письменник Стівен Кінг та політичний радник Гельсінської комісії США Пол Массарі. У Пола цю «галочку» забрали, а зі Стівеном Кінгом вийшла дивна ситуація… Він заявляє, що нікому нічого не платив і не надавав своїх особистих даних, але продовжує бути власником цього значка.

Втім, якщо уважніше переглянути сторінку власника твіттера, можна знайти цікавий допис про те, що Маск особисто платить за декілька «блакитних галочок». Тож, здається, таємницю персонального значка Стівена Кінга тепер розкрито.

Маскове рішення збурило неочікувану реакцію. Українці (і не тільки) відгукнулися на цю тему мемами. Їх не так багато, як, скажімо, на тему НЛО чи вибухів у Бєлгородській області росії, але вони такі ж талановиті і дошкульні.

Висновок? Він простий і навіть звичний: українці не поведуться за тими, хто зневажає їх та їхню країну. Реакція буде миттєвою. І найлегше, що зроблять наші земляки з такими криводушними, – дружно посміються їм в обличчя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company