Народний вирок рашизмові

Світ засуджує нелюдські злочини російської вояччини в Україні. Польський Краків також додає потужний гнівний голос проти московських варварів-окупантів. Щодня біля пам’ятника Адаму Міцкевичу збираються люди, тримають плакати, прапори, розповідають про звірства рашистів. Так українці привертають увагу до війни. Збирають кошти, закликають приєднуватися до антивоєнних мирних акцій по всьому світові,  нагадують Європі, що Україна потребує допомоги.

Таким видався і той мітинг липневої неділі. У багатьох європейських містах цього дня люди вийшли на вулиці, стали пліч-о-пліч, щоб гучно заявити: росія – країна-терорист, і політикам та урядам з усього світу належить визнати цей очевидний факт, з усіма правовими наслідками для злочинців.

…Біля пам’ятника у центрі древнього Кракова велелюддя солідарних з Україною. Багато подорожніх, проходячи повз, зупиняються, прислухаються до виступів мітингувальників.

Учасники акції протесту пройшли площею міста, далі середмістям повз консульства деяких держав, скандували, доносили до містян і гостей славного Кракова головну ідею мирної акції. Аби світ усвідомив: терористична росія вчиняє геноцид в Україні і реально загрожує європейські спільноті; путін і лукашенко – вбивці, а всі росіяни – прямі чи опосередковані винуватці воєнних злочинів. Розплата буде неминучою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company