Наш мистецький цвіт дивує світ

Знай наших і на фронтах культури! Українську режисерку Дарію Онищенко нагороджено премією Федерико Фелліні. За фільм «Забуті» – про вчительку української мови в окупованій Луганщині Нагороду українці на престижному італійському кінофестивалі вручав один із спадкоємців геніального режисера..

Головну роль у «Забутих» зіграла популярна актриса Національного театру імені Франка Марина Кошкіна, яка вже місяць зранку до ночі волонтерить на Львівському залізничному вокзалі, допомагаючи біженцям не лише ліками, продуктами, одягом, а й підтримуючи їх морально.

На церемонію вручення премії Дарія Онищенко всупереч усім фестивальним дрес-кодам загорнулась у Національний прапор, взула кросівки та одягла футболку із написом культового послання російському кораблю. У той саме час український прикордонник Роман Грибов, який те послання пустив у світ, на радість усім співвітчизникам повернувся з полону і заявив про намір продовжувати боронити свою землю.

А у Швейцарії, на церемонії вручення їхньої кінопремії (аналога нашої «Золотої Дзиґи») найвищу відзнаку отримала стрічка «Ольга» про події на Майдані, де головну роль майданівки зіграла відома актриса Тетяна Міхіна, краса і гордість Національного театру імені Франка.

У Великобританії шаленими оваціями зустріли нашу Джамалу, яка дала концерт на підтримку України разом із улюбленцем британців, співаком Едом Шираном.

І респект талановитій співачці Львівської національної опери Людмилі Корсунь, яка навідріз відмовилася співати в Італії престижну головну партію Іоланти. У виставі, де були задіяні і російські оперні співаки. Людмилу підтримала і відома українська композиторка Вікторія Польова та культплатформа «Ковчег», які щойно заявили, що припиняють свою співпрацю із диригенткою Оксаною Линів, бо та підписала контракти із російськими виконавцями і готує в Італії російськомовну оперу. «Ми вважаємо, що культура є наймогутнішою зброєю у цій війні», — написали відомі музиканти та співаки у своїй заяві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company