Не замерзнемо і не переплачуватимемо

Підготовка до нового опалювального сезону в Україні завершується, повідомив 12 вересня на засіданні уряду Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, відремонтовано 7 атомних енергоблоків, ще 2 будуть готові до початку опалювального сезону. Загалом вони вироблятимуть 7,8 ГВт електроенергії.

Міністерство енергетики обіцяє під’єднати 25 енергоблоків теплових електростанцій, що забезпечить енергосистемі додаткові 4,5 ГВт потужності. Що ж до теплових електроцентралей, то, за даними прем’єра, майже 80% їхнього обладнання вже пройшло відновлювальні ремонти. Крім того, 35 агрегатів гідроелектростанцій, загальною потужністю майже 2,3 ГВт, або відремонтовано, або перебувають у стадії ремонту.

– За даними Міненерго, у систему вже додано 804 МВт із запланованих 1,7 ГВт додаткової потужності, – поінформував Денис Шмигаль. І додав, що планові ремонти енергетичних об’єктів тривають за графіком, найбільша увага приділяється прикордонним областям та територіям неподалік лінії фронту.

Прем’єр-міністр наголосив: формується багаторівневий захист енергетичних об’єктів. Додаткові заходи безпеки реалізуються навколо Трипільської та Зміївської ТЕС, що входять до складу ПАТ «Центренерго».

Підземні газосховища України, попри труднощі, заповнюють газом, і це, на думку пана Шмигаля, суттєво допоможе забезпечити стабільність роботи енергетичної системи у період холодів.

Порадував український прем’єр і споживачів тепла: цього опалювального сезону тарифи залишаться незмінними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company