НОВОСІЛЛЯ МАРІЇ

Сьогодні пані Марія Стус отримала у подарунок від братів Кличків нову трикімнатну квартиру!

Говорили з нею. Каже: «Дай Бог здоров’я й щастя мамі таких дітей! У Володі  (Кличка) посмішка така добра – як у дитини! А скільки хороших слів мені наговорив Віталій! Які вони гарні, ці хлопці…
Ми так любили з Василем одне одного, коли були разом, у молодості нашій… А от бачте – сила братова після смерті й з небес за мною линула… Й за онучкою й правнучкою нашою …»

Все, що пані Марія казала, – і не передам, бо таких слів немає, як звучав її щасливий і втішений голос. Тепер вона житиме не на підлозі – а у власний квартирі в новому будинку. В тих місцях, що були їй знайомі, бо колись із братом тут часто бували. І правнучка ходитиме, як виросте, в садок тут поряд, і в школу, і озеро недалеко. А поряд сквер імені Василя Стуса. Чи так Бог напридумував – щоби все збіглося… Василь Стус же десь біля нього там тепер. … Чи Клички відчували, що саме це місце обрати треба…

12063516_10204504448851770_3416533693122323153_nВдячна Віталію Кличку  за те, що він із братом виконав заповіт Василя Стуса – йшовши на смерть за нашу свободу, вмираючи в невідомості й не очікуючи, що хтось порятує його, поет і Герой просив лише про одне тих, хто колись, може, почує, – подбати про маму й сестру.
Мама й Василь, вірю, зараз дивляться сюди, на все це з небес – і нарешті посміхаються!

Спасибі всім людям, що відгукнулися й були поряд, що добротою своєю зробили можливим цей чудесний день. (Особливо заступнику міського голови Олексію Рєзнікову.

Ну, і як каже Марія Семенівна, сила Василя Стуса з небес була відчута двома найсильнішими українцями, братами Кличками – і чи це не прекрасний знак? Чи не мило чути від людини, що змушена була тікати з донецької своєї хати, слова – «ніколи й не сподівалася, що тут, у Києві, в такі свої літа, зустріну силу-силенну хороших і люблячих людей! І що вони мені будуть рідна сім’я!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company