Олімпійські «5 кілець» здешевлять?

За повідомленням компанії «Bloomberg», Швейцарія здивує світ амбіційним планом Олімпійських ігор 2030 року.

По-перше, провести ігри не у конкретному місті чи регіоні, а на всій території країни. А по-друге, зробити їх найдешевшими за всю історію олімпіад. Ініціатива, яка отримала одноголосну підтримку спортивних федерацій Швейцарії, передбачає «олімпійський бюджет» у 1,6 мільярда доларів. З урахуванням інфляції, це може зробити Олімпіаду найбюджетішою і найприбутковішою за всю її історію.

Як наголошує «Bloomberg», ця ініціатива свідчить про зміну у підході до організації Олімпійських ігор: від демонстрації силових можливостей та оновлення міст до сталіших ігор, що акцентують увагу на спорті. Ініціатива швейцарців сподобалася і французам.

Міністр фінансів Франції Бруно Ле Мер теж висловився за те, щоб зробити Ігри 2024 року в Парижі найдешевшими за останні десятиліття. Держава планує взяти на себе лише чверть витрат на це спортивне дійство.

Швейцарія, приймаючи Міжнародний олімпійський комітет з 1915 року та вважаючи себе піонером зимового туризму завдяки курорту Санкт-Моріц, раніше мала невдачі з організацією зимових ігор. Однак цього разу ініціатива отримала значний рівень підтримки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company