Paska Fest: великодньо-писанковий розмай

Менше тижня до Великодня!А ще стільки нагальних справ: і дім до свята причепурити, і пасочки напекти, і писанкам дати лад! Однак попри ту нагальність відчуття Великодньої радості додає наснаги й сили, щоб і все дома встигнути, і відвідати Paskу Fest!

На Софійській площі і Володимирській гірці столиці – великодньо-писанковий розмай. Виставки художників та майстрів народного мистецтва, дитячі майданчики, імпровізована співоча сцена, з якої лунають веснянки та гаївки. Диво-спів, наснажений пробудженням природи.  А ви знали – я, приміром, ні, – що жодна веснянка не має завершальної ноти? Вона переривається лише для того, щоб початися новій! Це символ циклічності, нерозривності нашого життя.

Величезна виставка писанок прикрашає алею парку. Якщо хочеш навчитись чогось нового і цікавого – саме на цьому фестивалі є така можливість. До того ж безкоштовно.

А вже ближче до присмерку всіх охочих запросили приєднатися до перегляду фільмів. Paska Fest – це простір для емоцій. Це свято, на якому конче необхідно побувати,  поринути у веселе дійство.

Великдень, що наближається, припрошує на вулицю. Не сидімо вдома, гайда йому назустріч!

1

3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company