Паспортна пастка

Одне очевидне питання в наративі про якнайшвидше повернення Криму і Донбасу до України. З часом воно ставатиме лише актуальнішим.

Відомо, що в Крим уже заселили близько півмільйона громадян Росії. З Московії так само надходять повідомлення, що в окупованому Донбасі готується масова видача російських паспортів місцевим мешканцям.

Пріоритетне право на паспорт нібито матимуть силовики з ОРДЛО. Це буде ціла державна програма Кремля.

Цілком можливо, що цією спецоперацією просто прикриють масове надання «паспортів ЛДНР» сотням тисяч військових і ФСБешників з Росії. Будьмо певні, що будь-який «мирний план» щодо ОРДЛО передбачатиме заміну паспортів «ЛДНР» на паспорти України. На виході можемо мати ситуацію, коли разом з гарячковим поверненням окупованих територій у «мирний» спосіб, громадянство України отримає кілька мільйонів росіян з правом голосу в Україні, з привілейованим статусом «потерпілих від російської окупації» і т.д. Це лише припущення. Але варте особливої уваги.

Основною метою боротьби України – збереження і зміцнення української державності. А відновлення територіальної цілісності – лише одне з багатьох завдань, яке має цьому слугувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company