Побачити, щоб розповісти світові

Друга делегація іноземних письменників та культурних діячів відвідала Україну. В Києві посланці Франції, Бельгії та Латвії зустрічалися з дипломатами, культурними та правозахисними організаціями, військовими, журналістами, митцями. Побували і в Харкові, де взяли участь у публічній події «Республіка літератури», підтриманій проєктом «П’ятий Харків».

«Ця подорож допомогла мені зрозуміти, що я надто здалеку читав про те, що відбувається в Україні, – зізнався Деніс Пепіч, викладач та письменник з Бельгії, – Я зміг заглибитись у культурні та когнітивні аспекти, зосередитися на продукуванні та менеджменті мистецтва під час війни, зрозуміти емоційні аспекти та велику стратегію як держави, так і громадянського суспільства».

Втілюючи програму «In Solidarity With Ukraine», до кінця року Україну відвідає ще дві делегації діячів культури з Іспанії та Нідерландів.

Організатори цих поїздок сподіваються, що учасники стануть амбасадорами України за кордоном, створюючи матеріали про неї у світових медіа та ініціюючи  проєкти підтримки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company