Помічні листівки

«Ми відповідальні за тих, кого приручили». Думка героя казки Антуана де Сент-Екзюпері сьогодні, у важкі для України часи, звучить як ніколи актуально. Саме вона надихнула студентку Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка створити проєкт «Не кидайте своїх тварин».

Єлизавета Кіба освоює фах графічного дизайну. Як і більшість українців, не стала осторонь нинішнього лихоліття, долучилася до волонтерства. Допомагати вирішила творчо: створює та реалізує ілюстрації. За донати користувачі отримують персональну листівку із зображеннями їхніх улюбленців. А пожертвування, від 5$ за листівку, надходять у благодійну організацію «UAnimals».

«Кошти на гуманітарну допомогу та на потреби ЗСУ збираються нон-стопом, що неймовірно чудово! – розповіла Єлизавета на своїй сторінці в Інстаграм. – А тенденція допомоги домашнім тваринкам має менше розголосу, тому я, як небайдужа до усіх кицьок, песиків і інших домашніх улюбленців, хотіла зробити свій вклад саме у цій царині».

За словами Єлизавети, до ініціативи за три тижні долучилися майже 50 людей, а сума пожертвувань уже перевершила 20 тисяч гривень. Акцію студентки помітив і фонд «UAnimals», поширивши пост Лізи на своїй офіційній Інстаграм-сторінці.

Долучитися до проєкту може кожен: шукаєте сторінку Єлизавети Кіби в Інстаграм за ніком «wsmnuu» і замовляєте в особистому повідомленні її авторську листівку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company