Росіяни воюють зі стадіонами

Від початку повномасштабної війни російські варвари зумисне нищать цивільну інфраструктуру України: житлові будинки, школи, лікарні. Дісталось і спортивним спорудам. Найбільше постраждали спортивні і молодіжні комплекси Донеччини, Луганщини, Харківщини та Київщини. Міністерство спорту практично щоденно поновлює список пошкоджених або зруйнованих об’єктів цієї інфраструктури.

Прикладом жахливих руйнувань є чернігівський стадіон «Десна», який постраждав ще в перші дні війни. Сюди влучило 8 снарядів. Спершу прилетіла ракета, наступної ночі обстріляли з «Градів», а завершили бомбометанням з літаків. В результаті російські агресори перетворили стадіон на руїну.

Відновлювати його місцева влада планує вже після війни. Чернігівському футбольному клубу «Десна» обіцяє у цьому допомогти німецький клуб «Боруссія» із Дортмунда, адже саме там кілька сезонів грав чернігівець Андрій Яромленко, якого дортмундці добре пам’ятають та шанують.

Українська асоціація футболу (УАФ) підготувала позов до суду проти росії через руйнування внаслідок бойових дій. За словами Андрія Павелка, президента ГО Українська асоціація футболу», УАФ співпрацює з міжнародними юридичними та аудиторськими партнерами та готує офіційну позицію України щодо збитків, які спричинила росія своєю агресією. Пан Павелко висловлює впевненість, що ці позови «обов’язково будуть ефективними, і ми відшкодуємо втрати, яких заподіяла російська федерація нашому українському футболу».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company