Розійшлися з нічиєю

Лідери Української прем’єр-ліги команди «Полісся» та «Кривбас» зустрілися у матчі 13-го туру на стадіоні міста Житомира.

«Кривбас» тримався на вершині, а «Полісся» відставало лише на один заліковий бал. Тому цей матч був знаковим для дальшого розподілу очок

Перший тайм несподівано розчарував. Обидві команди діяли занадто обережно, покладаючись на свою оборону. Втім, моменти були, навіть небезпечні. Криворіжці могли відкрити рахунок на 24-й хвилині з кутового, який коліном замикав Данило Бескоровайний. Він спрямовував м’яч у правий нижній, але той пролетів поряд зі стійкою. «Полісся» відповіло ударом Сампао Аріельсона з відскоку метрів з двадцяти двох. А на 31-й хвилині гостей врятувала стійка.

Загалом у першому таймі «Кривбас» переконливіше використовував простір. На 39-й хвилині підопічні Юрія Вернидуба скористалися цим. Орест Кузик, уникнувши офсайду, отримав прекрасний розрізний пас від Тимура Стецькова, після чого реалізував вихід віч-на-віч. 0:1! З таким рахунком команди пішли відпочивати.

Після перерви, на 54-й хвилині матчу «Полісся» відігралося. Спрацювала заміна Юрія Калітвінцева. Бені Макуана підхопив м’яч на своїй половині поля і, протягнувши його метрів на 35, віддав точно в ноги Атемові Козаку. А той змістився до лінії штрафного майданчика й поцілив у ближній кут «кривбасівських» воріт – 1:1!

Далі гра знову пішла на спад. Попри те що обидві команди зберігали непогану динаміку, бігали, подавали – жодного моменту за 30 хвилин не створили. І навіть велика кількість замін ситуацію не змінила.

У компенсований час півзахисник «Кривбасу» Клим Приходько ввірвався на правий край штрафного майданчика «полісців» і пробив з гострого кута. Але воротар Денис Бойко зімкнув ноги й парирував. Цей момент став останнім у зустрічі – фінальний свисток зафіксував результативну нічию.