Сила мистецтва і віри

В малій галереї столичного «Мистецького арсеналу» виставлено фотороботи Тараса Бичка, львівського фотомайстра, відомого найперше у жанрі документальної та вуличної світлини. Тарас Бичок – учасник міжнародного стріт колективу «Little Box Collective» та співзасновник групи «Українська вулична фотографія», амбасадор бренду «Fujifilm» в Україні та переможець численних фотоконкурсів.

Нині митець мужньо боре важку недугу. І в цей складний для нього час лише родина та фотографія спиняють насилля думок про трагічне… «Я майже нікому не казав про свою хворобу,– зізнається Тарас, – і мене теж надихало те незнання, оскільки воно показувало, що я дійсно можу продовжувати працювати. Зроблені знімки – як маленькі перемоги, дають мені можливість зрозуміти, що той час пройшов не даремно. Кожна фотографія ставала для мене важливою, бо дозволяла відштовхнутись і робити інші речі».

В його проєкті «Близько» – цілий світ відчуттів і почуттів людини ненасиченої життям. Митець помічає небуденність у звичних на перший погляд речах: дерево, зламаний годинник, занедбаний будинок… Це животрепетний згусток емоцій, які бодай раз у житті переживає кожен: страх, вразливість, жалість до самого себе і, звичайно ж, віра, яка вмирає останньою…

Цей фото вернісаж мовби поділено на три періоди долі, які людина переживає, довідавшись про смертельну недугу: страх-сприйняття-надія. «Саме ці відчуття диктували ті зображення, які мені трапились, бо це той випадок, коли стаєш абсолютно чесним із собою і знімаєш насамперед для себе», – розповідає фотомитець.

Ці мистецькі відчуття, загострені недугою, нуртують життям. І вражають, осявають, надихають. Віримо, Тарас неодмінно переборе напасницю, бо з ним його Воля, його Віра, його Музи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company