«Я любив вас усіх, та найбільше любив Україну»

«Пісні для мене – це все. Це вираження людських почуттів. Без пісні я не уявляю свого життя. Цим почуттям пронизано все: моя родина, друзі, колеги по творчості. Тому пісня завжди з нами. Кожний теплий прийом знімає втому, адже людина щаслива тим, що приносить радість людям, дарує їм задоволення. Хочу співати для вас гарних пісень, що западають у душу, в пам’ять серця, несуть гарні думки, зачаровують красою мелодій», Назарій Яремчук.

8 серпня цього року в кінопрокат має вийти документальний фільм «Яремчук. Незрівнянний світ краси». Історія про непідробну легенду української естради та першу попзірку України.

Спогадами рідних, колег та друзів ця кінорозповідь розкриває унікальні факти з життя й творчості співака. Автори фільму звертаються до особистого щоденника Назарія. В ньому детально розписана перемога на конкурсі «Пісня-71» з композицією «Червона рута», політичні переслідування КДБ, виступи у Чорнобилі та Афганістані.

Ідея створити цей фільм виникла у доньки Назарія – Марії Яремчук. Нею вона поділилася зі студією «KNIFE! Films» ще у 2021 році.

– На створення, – розповідає Марія, – спонукав той факт, що очевидці та творці основ україномовної попсцени, естради – не вічні, як би це не звучало… Ми повинні знати своїх героїв, і це вже починає бути мейнстримом, що дуже круто.

До творення картини долучилися й учасники культового колективу «ВІА «Смерічка», у якому Назарій Яремчук був солістом з 1969 року. Дружина співака Дарина Яремчук поділилася історією знайомства та палкого кохання.

Режисер фільму – Артем Григорян, а продюсер – Максим Сердюк. Офіційний трейлер вийшов 14 травня. А вперше стрічку демонструватимуть на фестивалі глядацького кіно «Миколайчук OPEN», який проходитиме у Чернівцях з 15 по 23 червня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company