Сенс новин – новини із сенсом

Після випуску з університету більшість молоді мимоволі стає на життєвому роздоріжжі. Як віднайти себе молодому журналістові та чи важливі знання, набуті у виші?

Софія Телішевська – журналістка інтернет-видання «Бабель». Свій шлях до професії розпочинала з Грінченкового університету. Нині вже надбала певний досвід практичної роботи, яким охоче поділилася з майбутніми колегами.

Найперше застерігає: дуже важливо перевіряти інформацію, бо багато популярних медіа маніпулюють аудиторією. Створюють клікбейтні новини про калорійність авокадо, місячний календар стрижок, аби збільшити кількість переглядів. Для деяких видань стало, на жаль, звичним видавати вже відому інформацію за «ексклюзив», посилаючись на сумнівні джерела, але з гучними назвами. Хтось бере інформацію зі зведення Генштабу та тиражує на західну аудиторію, яка не може читати наші видання.

Втім, переконана Софія, проблем без способів їх розв’язати не буває. А якщо для когось буває, то це означає лише те, що людина немає бажання цю проблему усувати.

Журналістка запевняє: пише для аудиторії, яка думає, аналізує прочитане. Її виданню важливий інтелект читача, а тому воно не тиражує масові новини. Не мавпує те, що і як роблять інші.

За тижні писати не навчишся, пояснює Софія Телішевська. Для цього треба набити руку. Потрібно дуже багато працювати та ніколи не зупинятися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company