В «Охматдиді» буде Дім Рональда МакДональда

Його збудують на території столичної дитячої лікарні «Охматдит» до кінця 2023 року, повідомляє перша віцепрем’єр-міністр – міністерка економіки Юлія Свириденко на своїй офіційній фейсбук-сторінці . Там мешкатимуть родичі дітей, які лікуються у цьому закладі.

Будинок матиме 50 окремих кімнат загальною площею 2500 квадратних метрів. Це понад 18 тисяч безкоштовних ночівель на рік.

Дім Рональда МакДональда – будинок для сімей тяжкохворих дітей, що перебувають на лікуванні далеко від дому. Проживання й харчування там безкоштовне. Опікується їхнім спорудженням благодійна організація «Ronald McDonald House Charitie». Її стараннями у світі вже відкрито 381 будинок такого типу.