До трьох дітей на родину

Влада Китаю дозволить кожній парі мати до трьох дітей. Таке рішення прийняло політбюро правлячої Комуністичної партії країни під головуванням президента Сі Цзіньпіна.
Про це повідомляє Державне агентство “Сіньхуа”, передає РБК-Україна.

Цей крок є спробою зупинити старіння населення і зниження народжуваності, яке загрожує довгостроковим економічним перспективам країни.

Нагадаємо, влада Китаю у 2015 році відмовилися від демографічної політики «одна сім’я – одна дитина», запровадженої 1979 року. Наприкінці 2013 року частину обмежень послабили: тим родинам, в яких один з батьків був єдиною дитиною в сім’ї, дозволили заводити двох дітей.

Після цього в Китаї зафіксували рекордне зростання народжуваність. У 2016 році народилися 17,86 млн осіб. Середня народжуваність у 2011-2015 роках становила на 1,4 млн осіб менше.