«Паперового війська» не буде

Подати заявку до лав ЗСУ можна буде онлайн. Про це повідомила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко в інтерв’ю виданню «Армія Inform».

«Тут важливий рекрутинговий підхід, – пояснила високопосадовиця. – Бо коли людина буде розуміти весь свій маршрут у війську і зможе його контролювати шляхом власного вибору, то питання електронних повісток, самого факту їхнього існування відпаде само по собі. Я вважаю, що людина має мати можливість мобілізуватися або підписати контракт саме до такого командира, якому він чи вона довіряє. Це цільовий рекрутинг».

За законом про електронний кабінет військовозобов’язаного, для військовослужбовців з’явиться низка сервісів, які спростять армійські процеси, зроблять їх зручнішими та оперативнішими. Зокрема, запровадять електронний облік майна, Е-рапорти, систему ситуаційної обізнаності «Дельта», яку називають «гуглом для військових». І електронний облік особового складу – замість 12-ти паперових журналів.

«Наша окрема війна триває за відсутність паперів», – зауважила Катерина Черногоренко. І запевнила: «Армія+» стане частиною життя кожного військовослужбовця».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company