Підбитий «Горобець»

Бути актором – справа не з легких. Тим паче, коли тебе знає весь світ і ти не можеш навіть магазин відвідати без преси «на хвості». Що вже казати про особисте життя. Голлівудський актор та музикант Джонні Депп переживає не кращі часи. 2020 рік зарубцюється йому судовими засіданнями та неабияким псуванням його медійної кар’єри.

Усі ці негаразди спричинило коротке подружнє життя із голлівудською акторкою Ембер Герд. 5 років процесу розлучення стали для Деппа кошмарними. Крім того, що Ембер відсудила у нього 7 млн доларів, вона ще й привласнила коня, двох собак, а також дві автівки, серед яких класика американського автопрому – «Ford Mustang» 1968 року випуску.

Їхнє подружнє життя було приречене ледь не одразу: Джонні й Ембер однаково прихилялися до «гулянок», алкоголю, сварилися і навіть чубилися. Та якщо Ембер зі скрипом, але вийшла сухою з води, Джонні поталанило значно менше: після недавнього судового програшу у справі про наклеп проти видання «Sun» студія «Warner Bros. Entertainment» позбавила актора ролі Ґелерта Ґріндельвальда у франшизі «Фантастичних звірів». Деппу подякували за його внесок у всесвіт Гаррі Поттера і сповістили, що на роль головного антагоніста третьої частини саги проведуть новий кастинг.

Сказати, що це погана новина, – нічого не сказати. Друга частина «Фантастичних звірів» не хапала зірок з неба, проте отримала свою жменю позитивних відгуків якраз за рахунок неймовірної гри Джонні Деппа. І яким би талановитим не був новий виконавець ролі Ґріндельвальда, фанати франшизи, фанати Деппа неминуче вибухнуть обуренням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company