28 ТИСЯЧ – ГОТОВІ ДО ЗНО. ТРЕНУВАЛЬНОГО

30 січня завершилася реєстрація ­бажаючих пройти пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Воно відбудеться 1 та 8 квітня. Про це повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Скласти тест можна з української мови та літератури і з одного предмета на вибір: історії України, математики, біології, географії, хімії, фізики, англійської, іспанської, німецької, французької чи російської мови, інформує eizvestia.com/uk/news-ukr.

На пробних іспитах учнів ознайомлять із процедурою проведення ЗНО, змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування. Випускники потренуються заповнювати бланки відповідей, навчаться ефективно розподіляти час. Психологічно налаштуються на справжнє оцінювання.

Всі охочі пройти тренувальне ЗНО зареєструвалися на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Вартість одного тестування –129 грн. Безплатне – для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На пробне ЗНО записалися 28 тисяч абітурієнтів.