«АМУРна ленініана»

Схоже, що і в них почалося… В селищі Ушумун, що в Амурській області, де, пам’ятаєте? – «часовиє родіни стоят», школярі потрощили пам’ятник товаришу Лєніну.

«Вопіющу» наругу вчинили не в стані алкогольного сп’яніння, навіть не через банальний підлітковий «свербіж рук», а свідомо і зумисне – акурат у… День піонерії. Вандалізм задокументувала тамтешня газета «Амурская правда».

Лєніну, пише видання, поламали руки, повідбивали ноги і навіть відірвали частину кам’яного піджака…

Підозрюваних уже за кілька годин «вирахували» і затримали. Зухвальцями виявились восьми- і дев’ятикласники місцевої школи: зізналися, що гамселили монумент бітами. Свої дії пояснили «кардинальним неприйняттям» політики «совєцкого діктатора»…

Викликали директора школи.

Той був шокований. Бо ті «хулігани» – серед «правофлангових»: добре вчаться, займаються спортом, і, як поклявся директор, за жодним подібним «глупством», не були помічені. Один із них, до речі, навіть виборов третє місце на всеросійській олімпіаді з історії…

Місцева влада сполошилась і замислилася…

«Откудава ето? Бандєровці – далєко, амерікоси – тоже… Разве что кітайци?».

Школярів тим часом «прівлєчь» не можна: не доросли до буцегарні. Хіба би спробувати розібратись звідки «тлєтворноє вліяніє», «попрацювавши» з батьками?

Утім поки що батькам впаяли штраф. І за їхній рахунок «вєлєно» негайно реінкарнувати кам’яного Ілліча.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company