Цього дня деякі вулиці столичного середмістя перетворилися на бігові доріжки Всеукраїнський спортивний захід «Нова пошта. Напівмарафон. Київ» зібрав десять тисяч бігунів. Організувала цей турнір компанія «NewRun», і не лише в Києві – в багатьох містах України.
Окрім класичного 21-кілометрового напівмарафону, учасники могли позмагатися і на менших дистанціях: у 10, 5 або 1 км. Переживання, сльози щастя, адреналін – саме такими словами можна позначити ці змагання.
Серед тих, хто подолав десятикілометровий біговий шлях, ветеран російсько-української війни Леонід Остальцев. Спершу Леонід заявив свою участь у кілометровому забігові, але годом вирішив бігти не за себе, а за свого побратима Олексія Буслаєва. І вийшов на десятикілометрову дистанцію. Це, зізнається, був «найважчий забіг», адже Леонід підкорював десятикілометрівку у повному військовому спорядженні вагою понад 30 кг!
![](http://grinchenko-inform.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/gi0833-1-1024x998.jpg)
– Коли служив на Донбасі, ми з побратимами долали всякі відстані, – розповідає Леонід. – Ішли на бойові завдання, часто не знаючи, що нас чекає попереду. Спорядження бійця дуже важке: бронежилет, зброя, боєприпаси. 30 кілограмів – це не завжди, часто ця вага значно більша.
![](http://grinchenko-inform.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/gi0833-2-1024x856.jpg)
Свято бігунів явило і свої рекорди. Киянин Микола Нижник здолав 21-кілометрову дистанцію за за 1 год 3 хв і 29 сек. А серед дівчат півмарафонна першість у Валерії Зінченко: 1 год 11хв 37 сек.
![](http://grinchenko-inform.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/gi0833-3-1024x668.jpg)
– Ми раді формувати бігову культуру в Україні і бути амбасадорами здорового способу життя, – заявила амбасадорка «NewRun» Інна Поперешнюк. – Як патріоти своєї країни робимо все, щоб українці були здорові. Дякуємо столиці за теплий прийом! Ми не зупиняємося, нас чекає Вінниця.
– Коли споглядаєш за фінішами усіх призерів, твій розум і тіло наповнюється силою та бажанням рухатися далі, – ділиться думками що один співзасновник «NewRun» Максим Кривенко. – Марафонський біг – це щасливе життя! Це наша віра. Наша віра та лідерська воля рухають нас уперед!
![](http://grinchenko-inform.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/gi0833-4-1024x740.jpg)
Близько чотирьохсот волонтерів Києва відгукнулися допомогти в організації цього масштабного дійства: підготовка стартових пакетів, пункти гідратації. Робота почала кипіти ще з 06:20 ранку.
«Ми не прощаємось, а кажемо: «До наступної зустрічі, Києве»!», – пише організатор бігових івентів в Україні NewRun на одній зі своїх сторінок в соцмережах.
Залишити відповідь