Десять тисяч із волею до лідерства

Цього дня деякі вулиці столичного середмістя перетворилися на бігові доріжки Всеукраїнський спортивний захід «Нова пошта. Напівмарафон. Київ» зібрав десять тисяч бігунів. Організувала цей турнір компанія «NewRun», і не лише в Києві – в багатьох містах України.

Окрім класичного 21-кілометрового напівмарафону, учасники могли позмагатися і на менших дистанціях: у 10, 5 або 1 км. Переживання, сльози щастя, адреналін – саме такими словами можна позначити ці змагання.

Серед тих, хто подолав десятикілометровий біговий шлях, ветеран російсько-української війни Леонід Остальцев. Спершу Леонід заявив свою участь у кілометровому забігові, але годом вирішив бігти не за себе, а за свого побратима Олексія Буслаєва. І вийшов на десятикілометрову дистанцію. Це, зізнається, був «найважчий забіг», адже Леонід підкорював десятикілометрівку у повному військовому спорядженні вагою понад 30 кг!

Коли служив на Донбасі, ми з побратимами долали всякі відстані, – розповідає Леонід. – Ішли на бойові завдання, часто не знаючи, що нас чекає попереду. Спорядження бійця дуже важке: бронежилет, зброя, боєприпаси. 30 кілограмів – це не завжди, часто ця вага значно більша.

Свято бігунів явило і свої рекорди. Киянин Микола Нижник здолав 21-кілометрову дистанцію за за 1 год 3 хв і 29 сек. А серед дівчат півмарафонна першість у Валерії Зінченко: 1 год 11хв 37 сек.

Ми раді формувати бігову культуру в Україні і бути амбасадорами здорового способу життя, – заявила амбасадорка «NewRun» Інна Поперешнюк. – Як патріоти своєї країни робимо все, щоб українці були здорові. Дякуємо столиці за теплий прийом! Ми не зупиняємося, нас чекає Вінниця.

Коли споглядаєш за фінішами усіх призерів, твій розум і тіло наповнюється силою та бажанням рухатися далі, – ділиться думками що один співзасновник «NewRun» Максим Кривенко. – Марафонський біг – це щасливе життя! Це наша віра. Наша віра та лідерська воля рухають нас уперед!

Близько чотирьохсот волонтерів Києва відгукнулися допомогти в організації цього масштабного дійства: підготовка стартових пакетів, пункти гідратації. Робота почала кипіти ще з 06:20 ранку.

«Ми не прощаємось, а кажемо: «До наступної зустрічі, Києве»!», – пише організатор бігових івентів в Україні NewRun на одній зі своїх сторінок в соцмережах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company