Два роки незламності, десять років боротьби

У день других роковин широкомасштабного вторгнення російських варварів в Україну, на одній із центральних площ німецького міста Реґенсбург українсько-баварське об’єднання «Hromada Regensburg e.V.» спільно з «Пласт Реґенсбург» провели мітинг єдності, аби нагадати Європі, що руйнівна війна в її географічних межах триває. Тільки за ці два жахливі роки Україна втратила понад 13 тисяч цивільних. Ще 6 мільйонів наших біженців лихо розвіяло по всьому світові.

Українське об’єднання Реґенсбурга вдруге збирається на сумні роковини. Двічі організовували мітинги і на рідний День Незалежності. А скільки за ці два роки провели концертів, майстер-класів, лекцій, інших заходів – і не порахувати. Голова організації «Hromada Regensburg e.V.» Олександр Головченко переконує земляків: маємо не зупинятися і не втрачати нагоди підтримувати Україну у будь-який можливий для нас спосіб.

Мер Реґенсбурга Гертруда Мальц-Шварцфішер заявила на мітингу: українці можуть розраховувати на підтримку міста стільки, скільки буде потрібно.

– Ця війна стосується кожної й кожного. Вона зруйнувала європейську уяву, що мир та спокій – це щось, що розуміється саме собою – наголосила фрау Мальц-Шварцфішер. І додала, що мерія Регенсбурга щодня на контакті з містом-побратимом Одесою, бо розуміє, наскільки важливо проявляти солідарність:

– Запевняємо вас, дорогі українці, що завжди стоятимемо на вашому захисті не тільки під час війни, а й значно довше, ніколи не зупинимо нашу підтримку. Бажаю вам миру та волі Україні. Слава Україні!

Учасники мітингу спільно помолилися за мир в Україні.

А український ансамбль «Світанок» підтримав велелюдне зібрання піснями рідної Батьківщини.

Наші земляки цього дня підтримали пожертвами благодійну місію: «Hromada Regensburg e.V.» опікується Харковом, для якого планують закупити евакуаційні вакуумні матраци.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company