Фестивалі-переселенці

Після окупації Криму  півострів покинули не лише тисячі українців, а й чимало фестивалів, що роками проходили у курортних містечках. Крим втратив чимало відпочинкових проектів, і це відразу позначилося на туристичних принадах півострова.

Мій співрозмовник Юрій – любитель молодіжних «тусовок». Минулого літа відвідав чотири різних фестивалі. Один з них – екстремальних видів спорту «Z-games», який перебрався з Киму  в селище Затока Одеської області.

«Вдень на нас чекали спортивні розваги і змагання екстремалів, а ввечері – концерти крутих виконавців. Було гарно в Затоці, а друзі згадують, що і в Криму було непогано», –  ділиться спогадами про минулорічний літній відпочинок Юрій.

У Затоці минулого літа дебютував ще один кримський фестиваль – важкого металу «Metal Heads ‘Mission».

«Мені навіть писали з Криму: «Ураа!!! Фестиваль наш, як і Крим наш!», –  розповідає організатор  дійства Сергій Іофік. – А я відповідав: «Ні, він не ваш, він український, був і буде». Рок і метал – це прояви свободи. І така музика неможлива там, де свобода обмежується. Тому-то фестиваль і перебрався з Криму».

На «Metal Heads ‘Mission» з’їжджалися тисячі глядачів, чимало й іноземних. Організатори запрошували світових зірок важкого року. З 2014 року фестиваль не проводили, шукали гостинну територію України. Затока виявилася найкращою. Сергій Іофік запевняє: фестиваль уже повернув і учасників, і своїх глядачів. Запрошує шанувальників: «Буде гамірно і весело!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company