Футбол за ціною «Віденського балу»

«Мудрі» і завжди голодні менеджери київського «Динамо», підібгавши труси до самих грудей, а гетри – вище колін, і собі чкурнули на поклик галопуючих в Україні цін на все і вся. Чкурнути – чкурнули, але чи добре зважили? Адже хліб українці змушені купувати і за 8, і за 10 гривень буханець, і за тариф на електроенергію, який збільшено у вересні на 25%, платити доведеться, бо куди діватися? А ось з футболом – чи ж така безвихідь?

Тим паче: яка причина київському «Динамо» набивати собі ціну? Може, доскочили рівня гри  «Барселони» чи «Реала», може, стали володарями якогось престижного трофею трохи далі Бессарабки?

Може, є у цьому складі «Динамо» якийсь футбольний самородок із Житомира чи Чернігова, новий Блохін чи Бишовець, на якого ходять люди подивитися? Нема! Нема і близько! Гурт дорогих бразильців-заробітчан є, а самородків нема. І що найгірше – гри нема. Оно хваленого Ярмоленка вже жоден пристойний європейський клуб і задарма не хоче… Догралися!

Зате ціни собі не складуть.

Отже, нові ціни на новий сезон Ліги чемпіонів від столичного «Динамо». На думку переважної більшості українських ЗМІ, вони просто шокують. І це при тому, що в групі, де «посіялось» «Динамо», нема жодного клубу, котрий був би хоч близько до грандів європейського футболу.

Грандів нема, і «Динамо» – не гранд:  посередні виконавці з посередньою грою, щось трохи краще за чернігівську «Десну». Тоді чому вартість квитків – «і за тата, і за маму»?

Найгірший квиток, на місце, за яким мало що побачиш, вартує 150 грн.! Хіба це малі гроші за сумнівне задоволення під соусом «футбол»? А як вам місце за воротами на верхньому ярусі за 200 грн? Туди ще не піднявся, а від ціни уже паморочиться в голові! Вартість більш-менш нормальних місць на стадіоні починається від трьох сотень гривень.

Дуже цікаво, як відреагують «динамівські» фани і шанувальники футболу на цей ціновий галоп млявого клубу  з його «мудрими» фінансовими рахівниками. Чекати лишилося недовго. Вже 13 вересня Київ прийматиме італійський «Наполі». Отоді й побачимо, як проголосують трибуни за це шкуродерство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company