ГРІНЧЕНКО ОБ’ЄДНАВ ДВА СТОЛИЧНІ ВИШІ

Депутати Київської міської ради 61 голосом підтримали рішення об’єднати Київський університет імені Бориса Грінченка та Муніципальний заклад вищої освіти «Київська Академія мистецтв» у єдиний заклад вищої освіти – Київський столичний університет імені Бориса Грінченка.

За словами заступника голови міськдержадміністрації і депутата міськради Валентина Мондриївського, таким чином створюється потужний муніципального вишу, який за рівнем освіти зможе конкурувати з європейськими університетами.

«Об’єднання… дозволить створити інноваційну систему підготовки фахівців, зокрема у сфері культури та мистецтва від початкової мистецької освіти до освітньої програми доктора філософії, –  зазначив пан Мондриївський. – Це відкриє додаткові можливості для вихованців Київської дитячої Академії мистецтв ім. М. І. Чембержі, які отримають можливість продовжити свою освіту в ВНЗ з потужною матеріально-технічною базою та сильним викладацьким складом».