Із космічною швидкістю

Московити впродовж кількох десятиліть (одразу як запустили «чєловєка в космос») хизуються тим, що вони – космічна держава! Навіть свої загарбницькі війська назвали «ракєтно-космічєскімі», натякаючи на свою виняткову «космічність»!

Не буду вдаватися в деталі – космічні ті війська чи – комічні (світ про їхнє «побєдоносноє войско» вже дізнався), а ось про те, що росія з космічною швидкістю віддаляється від України – то правда!

Хижі наміри росіян підкорити Україну, розчинити в своїй  багнюці лишень перетворилися в космічне прискорення гасла Миколи Хвильового: «Геть від москви!» Отже, за  вісім років після окупації частини українських земель та масштабного вторгнення 24 лютого 2022 року московія «досягла»: запровадження  візового режиму з Україною, ухвалення законів, які фактично унеможливлюють трансляцію російськомовного контенту в українських медіа. То що – медіа?! Навіть – у маршрутках…  Скидаються з п’єдесталів рештки ідолів, які нагадують про «русскій мір», перейменовуються вулиці (повсюдно), що носять імена, пов’язанні з агресивною нацією. І це – лишень в гуманітарній сфері… А, що вже казати про наші політичні, економічні, фінансові стосунки…  Від них не залишилося каменя на камені!

… Усе це здійснилося за такий короткий період! Справді, з космічною швидкістю. Так, що в цій частині мусимо погодитись: росія-таки – космічна держава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company