«Music Hub#9»: основи продюсування і нетерплячий слухач

У столичному клубі «Atlas» відбувся вже дев’ятий «Music Hub». Для тих, хто не знає: це платформа, куди для дискусії на актуальні музичні теми запрошують відомих артистів, продюсерів, журналістів, музикознавців і музиколюбів.

Цього разу в центрі розмови був актуальний музичний проект, а гостями –  генеральний директор провідної в Україні продюсерської компанії «Mamamusic»  Юрій Нікітін та його колеги-компаньйони: музичний продюсер Андрій Уреньов та креативний Анна Гурбан.

Юрій Нікітін розповів про те, як починалася його кар’єра. Історію успіху хлопчини-кравця, котрий зрозумів, що його покликання – музика.

Лекція була розрахована передовсім на молодих менеджерів, але в залі сиділо декілька музикантів. І звісно ж, намагалися привернути увагу успішного продюсера. Хтось навіть подарував диск зі своїми піснями.

Цінні порадами, як повинен звучати артист, аби його почули, поділився Андрій Уреньов. У нього багаторічний досвід роботи на каналі «MTV-Україна» – від музичного до генерального директора. І фаховий аналіз, якими піснями і навіть голосами FM-радіостанції можуть нарощувати свої рейтинги.

А креативний продюсер Анна Гурбан розкрила деякі секрети проведення кастингів. Віджартовуючись: « Я дивлюся на те, яка людина – добра чи зла. В першу чергу помічаю очі, а на все, що нижче, дивляться хлопці».

Втім аудиторія «Music Hub#9» виявилася не вельми терплячою. Можливо, все, що лунало зі сцени, більшість присутність і так знала. Бо до кінця лекції людей у залі помітно поменшало, а ті хто залишився, постійно зиркали на годинник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company