«Мир. Гармонія. Краса»

Творцями цього фотовернісажу стали студенти факультету журналістики Запорізького національного університету. Цікаво було знайомитися не лише з роботами, а й спілкуватися з колегами, котрі теж опановують журналістський фах. Найперше розпитала, що спонукало їх зорганізуватися у такий розмай авторських світлин. І переконалася, що мої колеги щиро переймаються пекучими проблемами сьогодення.

– 2020-й вразив усіх нас не тільки страшною корона вірусною пандемією, але й природними катаклізмами та терактами, що калічили світ; це жахливо! – не приховує емоцій Алла. – Тому назва виставки – це наше щире бажання собі і всім сущим на планеті. Хочемо донести до людей: наш земний дім, наша світлиця-природа – неперевершені, але такі вразливі! Маємо цінувати цей неоціненний дар, берегти його як зіницю ока, а не губити і руйнувати.

Представлені на виставці світлини – наче документально засвідчені безспірні знаки унікального природного дару Краси, наповненої Життям. Знаки Доби, які змушують замислитися, як вберегти себе, своїх дітей, прийдешнє людство від лихої долі. Найперше – від нашої ж дикунської звички підкорювати, привласнювати, визискувати капіталізувати довкілля.

Фото – наче вікно, розчинене у світ. До цілющих Миру, Краси, Гармонії, які явилися людству для його ж порятунку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company