Не «зіркує» і не «шароварить»

Лідер гурту Kalush Orchestra Олег Псюк відповів на закиди колег та шанувальників, які звинувачують учасників колективу у «зірковій хворобі» після перемоги на «Євробаченні-2022».

Зокрема, відреагував на зауваження співака Іво Бобула, який заявив в одному з інтерв’ю, що музиканти поводяться «не дуже гарно».

– Кожен, хто був на наших концертах, знає, що ми виходимо фотографуватися, – зазначив Олег в інтерв’ю виданню «ЖВЛ».– Хоча робить так не кожен артист. А ми робимо! Буває по-різному… Буває, спимо по дві-три години… Буває, що не спимо добу, але ми виходимо [до глядачів]. Пацани кажуть: «Блін, давай сьогодні не виходимо». А я говорю: «Ні, ми повинні вийти. Так правильно, бо так працює сольний концерт». Дуже рідко бувають ситуації, які мене… дуже дратують. У мене не було [«зіркової хвороби»]. Точно це знаю, і кожна людина, яка зі мною працює, може підтвердити: яким я був на початку існування гурту «Kalush», такий я і зараз.

Музикант також відреагував на критику довкола творчості гурту. Пісні, які місяцями очолювали чарти, музичні блогери та коментатори все частіше називають “шароварщиною”. Псюк із їхньою позицією не згоден.

– Це не «шароварщина». Послухайте будь-яку нашу пісню…. Ну, припустимо, нашу пісню «CHANGES». Я вважаю, що це дуже стильна та модна пісня. Дуже багато людей кажуть, що «шароварщина» через те, що у нас [в аранжуванні] є сопілки. Зрозуміли логіку? Але ж у нас гурт «Kalush Orchestra», він давно створений. Там є три професійні сопілкарі. Може, ми зробили такий мейнстрім. Я думаю, що точно у світі є люди, які також хейтять трек «The Beatles» «Yesterday».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company