«Остюки»  Вірастюка на ліжко Іво Бобула

До Чернівців приїздив знаний в Україні та у всьому світі богатир, силач, стронгмен Василь Вірастюк. І трапилося ж так, що поселився в готелі «Буковина», а там йому запропонували  іменний номер Іво Бобула.

Враження Василя Вірастюка почула і побачила вся Україна. У записаному на відео коментарі він так сміявся, так сміявся, ніби потрапив до кімнати кривих дзеркал.

Іво Бобул гумору не зрозумів. Навідріз відмовився розуміти. Дуже образився.

Уже й сам Вірастюк, здається, збагнув, що передав куті меду. Що його знущальний спіч на камеру був таки недоречний, образливий і зарозумілий. Бо більше про готельний «номер Бобула» не згадує. Зате Іво продовжує ображатися, намотувати власні нерви на цвях та роздавати з того приводу коментарі газетам-журналам.

І так себе «накрутив» через того Вірастюка, що тепер йому здається, буцімто його з піснями ніхто не любить, не шанує, що Україні він «не потрібний»…

Ну чисто тобі ремейк давно забутої пісні:
Ніхто мене не любить,
Ніхто не приголубить,
Піду я у садочок,
Наїмся хробачків. 

«Я не знав, що Вірастюк окрім того, що важковаговик , ще й дизайнер. Я йому сказав, що він не в ті двері зайшов. Не подобається номер, попроси – і тобі дадуть інший. Знаєте, є таке прислів’я: «Сила є, а розум не потрібний», – не може заспокоїтись Іво в інтерв’ю одному телеканалу.

І тут-таки без зайвої скромності заявляє: «…Елтон Джон сказав, що я найкращий співак в Україні…»

Ну, Вірастюк! Ну й наколотив у тонкій і делікатній конструкції вітчизняного шоу-бізу! Тут треба з квітами, з парфумами, з плюшевими звірятками, а він вирячив очі, підняв над головою пудовий камінь та й… опустив його народному артистові на ногу. Поплутав, одне слово, цирк і крамницю з посудом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company