Переселенців не позбавлятимуть тимчасового мешкання. Не всіх

Кабінет міністрів України скасував терміни проживання в тимчасовому помешканні для внутрішніх переселенців, що належать до вразливих категорій. Якповідомила пресслужба уряду, змінено Порядок формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

«Уряд заборонив виселення вразливих категорій ВПО із житла для тимчасового проживання до закінчення воєнного стану і протягом 6 місяців після його припинення або скасування, – пояснив Павло Фролов, голова спеціальної парламентської комісії з питань захисту ВПО.

Йдеться про людей з інвалідністю, осіб віком понад 60 років, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, батьків, які самостійно виховують дитину, сім’ї тих військовослужбовців, які беруть безпосередню участь у бойових діях, багатодітні та малозабезпечені сім’ї.