Сивина у коси, а парубок – у «менеджери»

 

В родині всесвітньо відомої актриси Джини Лоллобриджиди, здається, визріває гучна драма.

Родичі 89-річної «зірки» позиваються до її так званого менеджера, 29-річного Андреа П’яццоллу. Син та онук Джини переконані, що пронирливий парубійко просто втерся в довіру до їхньої матері й бабусі, аби заволодіти її грішми.

Джина Лоллобриджида мала єдиний у своєму житті шлюб. Її чоловіком був югославський лікар Мілко Скофич: з ним вона прожила майже 20 років, але в далекому 1971-му розлучилася. Тож тепер син й онук намагаються вберегти її від недоброї слави та фінансового краху. Проте Джина на піддається на вмовляння. Ба більше – віднедавна взагалі перестала спілкуватися з рідними. За неї перемовини веде… П’яццолла. Котрий, кажуть, уже почав шалено тринькати статки своєї благовірної – на дорогі автомобілі, подорожі та на всякі розкоші.

«Делікатні» стосунки цього тандему коментує нині чи не вся «розкута» європейська преса. Вже не родичі, а журналісти стверджують, що відколи «зірка» і її «менеджер» кілька років тому переїхали до Нью-Йорка, П’яццолла примусив «хазяйку» звільнити всіх її найближчих помічників і розірвати будь-які взаємини з родиною. Джина беззаперечно виконала ці «установки» свого фаворита.

Вся надія тепер на італійське правосуддя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company