«Євробачення»: хто замість Паш

Організаційний комітет національного відбору на конкурс «Євробачення» звернеться для укладення договору до інших фіналістів.

Коментуючи агентству «Укрінформ» рішення комітету про припинення участі у відборі співачки Аліни Паш, голова наглядової ради НСТУ Світлана Остапа висловила сподівання, що Україна все ж не відмовиться від цьогорічного пісенного конкурсу: «Все одно буде хтось з фіналістів, хто захоче поїхати». За її словами, Оргкомітет мав би зв’язатися з учасником, який посів друге місце у нацвідборі, а якщо той не погодиться, запропонувати поїздку на конкурс третьому фіналістові.

Як відомо, другим після Аліни Паш, яка з піснею «Тіні забутих предків» перемогла у Національному відборі на «Євробачення» – 2022, став гурт «Kalush» з композицією «Стефанія».

Саму ж Паш звинуватили у порушенні правил національного відбору: в одному з інтерв’ю співачка розповіла, що літала до Криму з Москви. Згодом, щоправда, спростувала саму себе: мовляв, їздила на окупований півострів автобусом з України.

Втім Державна прикордонна служба України поінформувала, що не створювала і не надавала документального підтвердження перетину Аліни Паш адмінмежі України з анексованим Кримом, яке співачка передала як доказ Суспільному мовнику. Менеджерка виконавиці пояснила, що цю довідку нібито передавав «член команди» артистки.

Зрештою Аліна Паш таки попросила в українців вибачення, зізнавшись у підробці довідки та заявивши про розрив відносин зі своїм директором. А згодом заявила, що не представлятиме Україну на цьогорічному «Євробаченні».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company