А заграймо по-нашому!

Славетний «НАОНІ Оркестра» під керівництвом маестро Віктора Гуцала влаштував у столичному Будинку кіно великоднє свято рок-хітів і саундтреків. Глядачі насолоджувалися унікально аранжованими рок-композиціями та улюбленою музикою з кінофільмів.

Люди гуртувалися біля входу задовго до початку концерту. Багато вбраних у святковий національний стрій – справді як на велику подію. Наповнювали зал разом з атмосферою врочистості.

Вся увага на сцену. Вихід артистів: спершу цимбалісти, за ними по праву руку всідаються домристи, ліворуч – бандуристи. Далі – баяністи, скрипалі, сопілкарі… Оплесками зал зустрічає багаторічного керманича і натхненника колективу народного артиста України Віктора Гуцала. Зазвучали закличні акорди «Запорозького маршу». Наче тепла хвиля прокотилася залом, а тимчасом марш несподівано перетікає у композицію «We Will Rock You» групи «Queen». Овації не змусили довго себе чекати.

Гармонійно влилися у виступ ліричні українські мотиви у виконанні віртуоза-скрипаль. І знову хвиля, але тепер від залу – оплески захвату! Зустрічаємо відомі всім треки гуртів «Океан Ельзи» та «Скрябін».

Режисери дійства постаралися: кожен виступ з екрана доповнював свій відеоряд, який увиразнював тематику композицій: українські пейзажі, архітектурні перлини, люди в празникових одностроях…

Піковим моментом концерту став саундтрек до фільму «Місія неможлива». І супутні кадри трейлеру із зображенням символічного підриву московського кремля.

А як загадково звучали трембіти! Як вони відтінювали мелодію з фільму «Мисливці на привидів», створюючи звуки привидів. Присутніх вразила музика бойової сталі: четверо солістівв унісон «викрешували» мелодію на козацьких шаблях.

Вінцем свята стало виконання «Стефанії», композиції гурту «KALUSH», яка перемогла на конкурсі «Євробачення-2022». А під завісу концерту, коли оркестр виконував легендарну «Червону калину» – гімн Українських січових стрільців, зал підвівся. Так люди вшанували пам’ять полеглих Героїв новітньої російсько-української війни.

…Бути частиною цього сакрального дійства – справжній подарунок долі, адже в такий момент виникають емоції, які важко передати словами.
Хоча деякі коментарі вдячної публіки я все ж записала.

«… Поринула у вирій мелодій. Чисте звучання та мелодійне поєднання різних інструментів… Духовно відпочила».

«…Ніщо так не лікує, як музика, а у такий складний час концерт дав можливість вдихнути на повні груди і бодай на короткий час відірватися від жорстокої реальності».

«…Професійні музиканти виконали все на вищому рівні, тому на їхні концерти буду приходити ще не раз».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company