АКЕЛУ КЛИЧЕ ПРІРВА

Акела промахнувся. Промахнувся 24 лютого.
Старий, побитий міллю вовк, з якого потроху витікають сили і сцяки, зважився, цілком імпульсивно, на останній стрибок. Зважився, аби показати зграї, що він вожак. Аби показати ворогам, що він альфа. Аби довести собі, що вхопить жертву за шию.

Але Акела промахнувся. Він не захопив Україну. Це побачила зграя. Це побачили вороги. Ніякий він не вожак і не альфа. Його час минув. 70-ти літній старий пердун, у якого завершується життєвий цикл. Так, він ще побореться за владу, але конкуренти вже побачили його промах і готові скинути з трону.

Не треба йому ніяка Україна. Не боїться він НАТО чи ракет. Він боїться лише смерті і втрати своєї влади. І якби пердів на троні, соваючи ніжками, то ще довго б сидів. Але він узяв і стрибнув. І промахнувся.

Неважливо як і коли закінчиться війна. В яку ціну нам стане перемога. Акела програв. І віку своєму, і страху своєму і самій смерті. Не було в нього жодних стратегічних планів. І немає. Саме тому армія його безглуздо знищує міста, посіпаки його викопують з нафталіну Януковича, в Херсон звозять членів хеенер, а в країні запроваджують цензуру. Хаотичні рухи, які ніяк не пов’язані і ні на що не спрямовані.

Зуби не зімкнулися на шиї жертви, бо зуби просто повипадали. І він не знає, як жити з розумінням того, що всі побачили твою слабкість. Путін схожий на старого діда, який пішов навприсядки, але у найвідповідальніший момент порвалися штани і оголили саку. От і стоїть перед усім світом голосакий Путін і не розуміє, чому всі показують на нього пальцем.

Акела промахнувся. Стрибок, який мав довести його спроможність залишатися вожаком, став стрибком до прірви. Яка дуже швидко наближається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company