«Дісней» зібрав своїх «зірок»

З нагоди столітнього ювілею, одна з найбільших у світі анімаційних кіностудій «Walt Disney» підготувала для свого багатомільйонного глядача сюрприз.

543 персонажі понад 85-ти діснеївських фільмів зустрілися в короткометражному фільмі «Одного разу в студії», знятому за власним сценарієм режисерами Денном Абрахамом і Трентом Коррі.

Впізнавані герої і лиходії, принци, принцеси, чаклуни «оживають» з настінних студійних малюнків і мандрують залами, де вони й народжувалися. Картина зберегла в собі канонічність кожного мультиплікаційного героя: репліки, дії, все, що відповідає його рисам характеру. У фінальній сцені стрічки персонажі гуртуються перед студією, щоб зробити групове фото з нагоди 100-літньої історії мистецтва та технологічних досягнень компанії «Дісней».

Мультфільм поєднує в собі рукотворну анімацію, компютерну графіку, а також елементи живої зйомки. Автори намагалися відтворити кожного – від Міккі Мауса і до Моани – такими, якими ті колись з’явилися на екранах для мільйонів дітлахів світу. Проєкт також включає камео одного з талісманів студії, Берні Маттінсона, аніматора, режисера «Різдвяної пісні Міккі», який творив на студії «Дісней» сім десятиліть і помер на початку цього року. Легенда з’являється на початку короткометражного фільму. Берні зняв свою епізодичну роль минулого року і ще встиг побачити приблизну версію короткометражки.

«Одного разу в студії» демонструватиметься в кінотеатрах світу від 22 жовтня цього року, перед сеансами фентезі-мультфільму «Бажання».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company