ДУРДОМ

Саме це слово дедалі частіше спадає на ум, коли читаю повідомлення з московії.  Схоже,  кремліни безнадійно заплуталися у власній брехні. Давно повіривши самообману, змусили багатомільйонне суспільство «ерефії»  жити в паралельному світі. Богу дякувати, ця психічна хвороба, що нагадує вивернутий «тулуп,» не поширилася світом, окрім незначної частини країн з диктаторськими режимами. 

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки України оприлюднив нові фейки, які росіянський дурдом поширює тепер (як відомо, набір фальсифікату періодично змінюється). Один із сього шизоїдного набору – про те, що начебто «повітряно-космічні сили росії знищили весь кваліфікований льотний склад Повітряних сил України». Путінська коняка (вона ж – міністр закордонних справ «ерефії») Сергій Лавров ірже своєї: «США, Велика Британія та Європа намагаються змусити світ змінити свою думку про Росію, тому що більшість держав або вважають виправданим наше ставлення до ігнорування Заходом законних інтересів РФ у сфері безпеки, або хочуть посідати нейтральну позицію».

Як же їм хочеться втягнути світ у психіатричний експеримент, який вони здійснюють і у себе вдома, і на загарбаних територіях! Але, схоже, вакцинація проти російської пропаганди в провідних країнах все ж таки спрацювала – московитим не ймуть віри!

Тяжка хвороба, в основі якої патологічна брехня й підміна понять, насіялася давно, ще за російських імперій. Згадаймо мантри півторастолітньої давнини про «ми чужіє Западу» чи комуністичну пропагандистську балабайку про «загнівающій Запад». Люди старшого покоління це добре пам’ятають: народ, який навіть у снах не бував закордоном, переконували в тому, що «там нема на що дивитися», що «нє нужен нам бєрєг турецій», що «я другой такой страни нє знаю, гдє так вольно дишіт чєловєк»… Зрозуміло, «вольно дишалось» якраз у резервації під назвою СРСР.

Клінічний совєцький кадебіст путін добре засвоїв уроки своїх сталінських вчителів. А точніше – перейняв од них штам тиранії і «нагородив» ним «матушку-росію»  кінця 1990-х. Хвороба розросталася, вражала дедалі більше «соотєчєствєнніков», а коли досягла свого пандемічного апогею (підкріплена та зцементована роспропагандою), диктатор повів своїх «нагодованих, обутих і кайданами окутих» відвертою війною на сусідню Україну. Щурячим нюхом відчуваючи: антидот від його токсинів саме тут, у нас.

Це вже історією визнана місія нинішнього покоління українців: боронячи од рашистської навали рідну землю, бороти страшний штам імперської тиранії, який кремлівський дурдом намагається поширити далі на захід, спричинивши цією «іконно русской» заразою крах цивілізаційних цінностей.

Смертельну тінь путлерівської пошесті нарешті побачили в інших країнах, особливо тих, які колись уже бували в лабетах московитів. Саме тому Захід так допомагає українцям – зрозумів нарешті, що «граніц в россії нєт».

Новітня російсько-українська війна дедалі помітніше набуває ознак світової. Боротьба з пандемією ковіду якось враз переросла у боротьбу з пандемією рашизму. Світ прийняв цей виклик. Світ переможе. Іншого не дано.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company