«Дивіться у вікно, а не у дзеркало»

Українська студентська ліга провела тренінги про важливість студентського самоврядування. Як його розвинути і не вигоріти.

Роман Куриленко, прожект-менеджер айті-компанії «Ugen», поділився досвідом роботи в органах студентського самоврядування. Як сформувати команду, чому важливий дизайн мислення, що краще: кількість чи якість? «Необхідно розуміти, чому ви взагалі тут? Для чого вам це? Яка ваша ціль?» – наголосив Роман.

Максим Курка, очільник УСЛ в Києві, провів тренінг з управління командою. Чому важливо підтримувати мотивацію і як це можна зробити.

А Ліна Коповська, менеджерка з комунікацій у КМДА, розповіла, як побудувати бренд, чому лояльність та емоції важливіші за логотип та шрифт. «Дивіться у вікно, а не у дзеркало. Так ви побачите більше», – радить експертка.