Галактика Валерія Франчука

Аншлаг, аншлаг, аншлаг! Що не кажи, а приємно бути причетним до цього…

Вкотре із величезною радістю констатую: якщо художник є справді непересічною творчою особистістю, то його вернісаж обов’язково накличе велелюддя. Так було і цього разу, коли привітати із відкриттям довгожданої масштабної виставки «Моя галактика» народного художника України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Валерія Франчука до Музею Марії Заньковецької зійшлося стільки поціновувачів його таланту – яблуку ніде впасти! А того дня у виставкових залах Києва відкривали ще 5 мистецьких експозицій інших митців…

Франчукова ж виставка – 204-та у його творчій долі.

Галактика – за науковим визначенням – це гравітаційно зв’язана система зір і зоряних скупчень… Центральною картиною Валерія Франчука, навколо якої у цій «галактичній» експозиції «обертаються» інші його полотна, – портрет пророка українського народу Тараса Шевченка. «Я творю для того, щоб люди не забували, що в них є душа. А, кажуть, що вона – вічна…», – наголошує художник.

Урочисте відкриття експозиції оздобили чудовим концертом вихованців Великоолександрівської школи мистецтв і ремесел. Велика подяка викладачеві вокалу талановитих дітей, оперному співаку та педагогу Юрію Матчуку.

Привітали художника і його друзі: поет Павло Мовчан, громадський діяч Іван Заєць, актор Сергій Файфура.

Цей вернісаж уже став знаковою подією весни 2024 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company