Голлівудський парад з Україною в серці

Американська правозахисниця Глорія Оллред ініціювала на всесвітньо відомій події «LA Hollywood Pride Parade» креативну жовто-блакитну платформу, щоб привернути увагу міжнародної та американської спільноти до війни в Україні.

У параді в Лос-Анджелесі взяла участь також «Міс Україна-2018», модель Вероніка Дідусенко, разом зі своїм сином Сандріком. Повідомляє ТСН.

Глорія і Вероніка проїхалися на автівці, прикрашеній написами: «Ukraine, Support Ukraine, Pray for Ukraine».

Модель одягла блакитний топ і жовтий костюм. А на Оллред був синій кардиган, водолазка і жовті широкі штани. Люди, які крокували поруч і тримали прапори України, також були вбрані у синьо-жовті кольори.

Під час маршу звучали гасла: «Слава Україні!», «Героям Слава!», «Glory to Ukraine!» Із авто лунав кавер на пісню Laura Branigan «Gloria».

Перший українсько-англійський кавер на цю пісню розповідає про війну в Україні, необхідність її висвітлення та про те, що Україна бореться і переможе. «Всього за два дні ми з командою створили все, – розповіла Вероніка Дідусенко: – текст написав військовослужбовець ЗСУ Микола Кулініч, записали на студії пісню у виконанні співачки Kler, зробили аранжування. Композиція «Gloria» лунала під час маршу нашої команди у Голлівуді на LA Pride, і люди навколо одразу підспівували нам. Це був історичний момент. Глорія Оллред, «Прайд парад», мій син та я, ми всі співали пісню на підтримку України – «Glory to Ukraine!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company