Хвилю натхнення тримай!

Перша пісня, перший концерт… Так починали всі популярні виконавці. Ігор Гринюк, четвертокурсник Київського університету імені Бориса Грінченка,  теж пішов цією стежкою. Хто знає, може, через кілька років яскраво засяє і його естрадна зірка.

–  Ігорю, як ти почав займатися музикою?

–  Всі ми родом з дитинства. Мої батьки рок-музиканти, їхній «Маршрут сімнадцять» був свого часу популярним в Україні. Природно, що любов до музики у мене з колиски. (Сміється). А коли подорослішав – спробував сам писати музику. Захотів перевірити: це моє чи ні?

 – І що з того вийшло?

– А вийшов музичний проект  GRINYUK &DI. Так народилася перша пісня «Trip»  – про літні пориви і відпочинок.

 – У якому жанрі зазвичай пишеш свої пісні?

– Працюю  в різних жанрах і стилях. Натхнення, як хвиля, що тебе підхоплює  і несе,  завжди по-різному. А з іншого боку, намагаюся не повторюватися, проявляти себе щоразу в чомусь іншому.  Пам’ятаю, як чекав відгуків  на першу пісню – її ми поширювали на всіх музичних платформах,  куди лише могли дістатися «руками». Інтерес до моєї музики  надихнув на нові роботи. А поки що першою маленькою вершиною став концерт, який  дав у рідному мені Бердянську. То були неперевершені відчуття! Спасибі рідним і  друзям за підтримку! Концерт пройшов на «ура». Тепер знаю: у мене є прихильники!

 – Захоплюєшся ще чимось, окрім музики?

– Раніше це був футбол, я навіть думав про професійну кар’єру футболіста. Нині він лише помічний: тримає мене у хорошому емоційному і фізичному тонусі. А все заступила музика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company