Із Тичиною на вустах

У столичному музеї-квартирі Павла Тичини шанували учасників та переможців першого дитячого всеукраїнського конкурсу юних поетів та художників «Присвячую Тичині!».

Гамірне дитяче товариство та поважних дорослих об’єднала любов до творчості славетного українського лірика-новатора. А цьому зібранню передував конкурс на кращий ліричний вірш та малюнок, присвячені Павлові Тичині. (Геніальний поет, як відомо, мав різнобічний талант: прекрасно грав на бандурі і дуже добре малював).

Ідею конкурсу з ентузіазмом підтримало не лише керівництво музею, а й Національні спілки письменників та художників України, делегувавши до роботи журі своїх представників. Твори майстрів образотворчості оцінювало журі на чолі з народним художником України Валерієм Франчуком.

Низка громадських, волонтерських організацій, столичне Чернігівське земляцтво підготували для переможців конкурсу цінні подарунки та грошові премії.

Найбільшу активність у творчому змаганні продемонстрували діти з Чернігівської, Херсонської, Тернопільської областей та міста Києва. Особливо порадували учасники з міста Остер Чернігівської області, серед яких і виокремився юний літератор – переможець конкурсу Максим Сновський.

З-поміж юних художників журі визначило кількох лідерів: Мирославу Долинську, Вікторію Ластовець та Артема Матвієнка. Хоча всі діти, звісно, заслуговують найвищих слів подяки. Окрема вдячність педагогам, які підтримують талановиті паростки.

Є сподівання, що конкурс «Присвячую Тичині!» набуде більшого розголосу і вже наступного року в ньому візьмуть участь діти з усіх регіонів України. Молодь потребує нового прочитання творів Тичини, бо без його ліричної поезії неможливо уявити український літературний процес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company