Конкурс молодіжних проектів. Дерзайте!

 З 1 травня по 24 серпня 2016 року за ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Наукове гуманітарне товариство» (просвітницький проект «LIKБЕЗ. Історичний фронт») та підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» проводиться Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів «Як зробити історію України цікавою для молоді», з метою пошуку нових шляхів популяризації історії України в цілому або її окремих епізодів.  
В рамках конкурсу будуть визначатися кращі молодіжні проекти в категоріях:
– «Нові технологічні засоби популяризації історії (інтернет-технології, ІТ, гаджети)»;
– «Соціальні мережі для популяризації історії», «Історія рідного краю в контексті історії України»;
– «Родинна історія (генеалогія, усна історія)»;
– «Меморіально-мистецькі акції».
До участі запрошуються учні загальноосвітніх, вихованці позашкільних та студенти вищих навчальних закладів І–IV рівнів акредитації віком від 15 до 25 років.
Для участі у конкурсі учасники:
– готують власний проект;
– подають заявку, яка містить інформацію про персональні дані учасника конкурсу (прізвище, ім’я, по батькові, місце навчання, контактний телефон, електронна пошта, назва проекту з його коротким описом); один примірник проекту на паперовому та електронному носіях.
– до 1 червня 2016 року надсилають документи з поміткою «Конкурс проектів» до Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» (03035, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, 36, кабінет 219; тел.: (044) 248-21-38).

Проекти мають бути виконані комп’ютерним набором, стандартним шрифтом (14 пунктів) через 1,5 інтервалу. На одному боці аркуша  А4 має бути 28–30 рядків по 50–60 знаків у кожному. Обсяг тексту проекту –  не більше 3 сторінок.
Підсумки конкурсу підбиватимуть у період з 10 по 24 серпня 2016 року.
На переможців очікують цінні призи.
Нагородження відбудеться у Національному музеї історії України. Проекти-переможці буде реалізовано.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company