Маленькі серця з великим добром

У Тернопільському драмтеатрі офіцери обласного територіального центру комплектування та соціального забезпечення і представники обласної військової адміністрації вшанували юних волонтерів, вручили їм грамоти від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного за активну підтримку української армії.

Юних помічників ЗСУ на Тернопільщині чимало. Поодинці і цілими дитячими колективами, як, наприклад, учні Заводської комунальної мистецької школи, розташованої на Чортківщині, які влаштовують у селищі імпровізовані концерти просто неба, збираючи кошти на потреби армії. Чи 12-річний тернополянин Стас Лещук: хлопчик грає на барабанах в одному з міських парків, а зароблені кошти віддає на потреби Оборонців України. Або юні мешканці селища Велика Березовиця, що у Тернопільському районі, організатори благодійного ярмарку на підтримку ЗСУ.