«Музичні акули» івентували

Топ-професіонали «Ukraine Music Community» та «акули» вітчизняної музичної індустрії провели у столичній конференцзалі «Unit.Core» перший музичний івент «Як монетизувати свою творчість від написання пісень до їх просування».

Організацію «Ukraine Music Community» створили з амбітною метою поширювати вартісну музичну культуру, створювати спільноти однодумців, де кожен міг би довідатися нове, знайти корисні знайомства у музичній спільноті.

Досвідом та фаховими порадами з учасниками івенту ділилися топові спікери: саундпродюсер, аранжувальник, звукорежисер Вадим Лисиця, генеральний продюсер української компанії  «Secret Service Entertainment Agency» Михайло Ясинський, автор популярних пісень Антон Пустовий.

Панельна дискусія активізувала зал. Здебільшого йшлося про труднощі перших артистичних кроків, про таємниці творчості, які здатні осягнути лише обрані та мотивовані. Цікавилися і приземленішим: скажімо, скільки коштує пісня, що потенційно може бути шлягером, і як краще її продати, аби не продешевити. Звісно, на такі запитання годі очікувати ясної відповіді. Зате було потішно.

Після чотирьох годин монологів і суперечок організатори запропонували каву, чарівний запах якої спонукав охочих поспілкуватися з фахівцями навіч, неформально і розпитати що кому заманеться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company