Ми в Євро-2024!

Збірна України з футболу здобули перемогу у фінальному матчі плей-офф кваліфікації над збірною Ісландії з рахунком 2:1

Пропустивши м’яч у свої ворота в першому таймі, «синьо-жовті» відзначилися у другому. На 54-й хвилині Віктор Циганков з лінії штрафного майданчика відправив м’яч у дальній кут воріт суперника, зрівнявши рахунок. А а 84-й хвилині українці провели вражаючу комбінацію, і з подачі Циганкова Михайло Мудрик знову прострілив ворота ісланців.

На Євро-2024 команда зіграє у групі E. Суперники – Бельгія, Румунія та Словаччина. Чемпіонат Європи з футболу пройде з 14 червня по 14 липня у Німеччині.