Мистецтво Криму у рідній столиці

В Києві презентували «Zincir/Ланцюг – ланки пам’яті» – проєкт, присвячений популяризації культури та історії корінних народів Криму. повідомляє інформаційне агентство «Укрінформ».

За словами Ельміри Аблялімової-Чийгоз, ініціатива складається з трьох частин.

У виставковому проєкті «Кримськотатарська кераміка: спадщина майстрів», представлять 20 реконструйованих предметів із колекції куратора Рустема Скибіна, а також серію художніх творів, зокрема 18 полотен «Життя кримських татар та побутове начиння» художника Дмитра Доценка.

Аудіовізуальний проєкт має спростувати 12 міфів про Крим. Заплановано також дев’ять лекцій від освітнього лекторію «Історія та культура Криму».

Зі слів активіста Ерола Вадієва, заходи розпочнуться наприкінці серпня на базі трьох майданчиків. У державному підприємстві «Кримський дім» будуть розгорнуть виставку картин Дмитра Доценка, у Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Бойчука відбудеться майстер-клас із гончарства. А підсумком стане експозиція «Кримськотатарська кераміка — спадщина майстрів», яку презентують у жовтні в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company