На зв’язку. Навіть у блекаут

Лише 37% абонентів по всій Україні мають оптичний інтернет, який може працювати за відключеної електромережі. Це надто мало, зважаючи на непередбачувану зиму і підступні наміри росії нищити нашу енергосистему.

Оптичний інтернет – це перше, що має бути у вашому домі, якщо волієте бути на зв’язку під час блекаутів. Уявіть, що навіть у цілковитій темряві, без мобільного зв’язку, можна онлайн читати новини, телефонувати рідним, дистанційно працювати тощо. Хто підключив «оптику» і мав стабільний інтернет минулої зими, підтвердить мої слова.

Отож, не лінуймося питати і перепитувати провайдерів, чи підготували ті обладнання до можливих відключень. Якщо так – тримайте поблизу свої повербанки.

А всі, для кого це новина, для початку поцікавтеся у свого провайдера, за якою технологією підключено ваш інтернет. Якщо це оптичне з’єднання, тобто технологія xPON, вам пофортунило: користуватися інтернетом можете і в разі знеструмлень. А коли ні, шукайте провайдера, здатного підключити інтернет за цією технологією.

Уявимо, що оптичний інтернет ви вже маєте. Отож далі мусите подбати про повербанк та придбати до нього два перехідники USB з роз’ємом DC 5,5 мм. Якщо маєте і це, під’єднайте перехідники до роутера та ONU (пристрою, що приймає оптичний сигнал), а тоді – до повербанка. Інтернет з’явиться за лічені секунди.

Незалежно від блекаутів. Повербанк, звісно, заряджений, стане джерелом електромережі для роутера. Якщо ж повербанка не маєте, скористайтеся джерелом безперебійного живлення (UPS) чи генератором.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company